271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles kínálótál

1238. Füles kínálótál

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, "EV" feloldhatatlan mesterjegy, kerek tál hullámzó peremmel, belsőben vésett, koronás "BE" monogrammal, tölcsérvirág szálakból kialakított,, füllel, apró hibával, 445 g, 23*17 cm