271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kulcstartó

1232. Kulcstartó

Pest, 1867 -1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, vésett kakasjelmezes figurával és felirattal, 73,2 g., h: 14 cm