271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Színházi táska

1230. Színházi táska

19. sz. vége, 1902 - 1922 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst pántok és sodrony, színes zománc díszítéssel, szarvasbőr béléssel, kis sérüléssel, bruttó.: 135,4 g., táska h: 13 cm