1234. Art deco szelence
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, téglatest belső felületén aranyozva, Steiner Testvérek mesterjegy, fedlapon niellós díszítéssel kecses női sziluett, 105,8 g., 8,3 x 5,2 x 1,3 cm