271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj (2 db)

1211. Csésze és alj (2 db)

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "CK" mesterjegy, vésett, virágos díszítéssel, tálkákon gyöngysor díszgyűrűvel, 226 g, m: 6,2, d: 10,7 cm