271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kártyadoboz

1202. Kártyadoboz

Bécs (?), 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka - Schöne mesterjegy, fedlapon plasztikus virágfüzérrel és "L" betűvel díszítve, fa betét osztólappal, bruttó: 537 g, 17,2*12,2*6,5 cm