1204. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Türk (?) mesterjegy, széles, kerek talpon váza alakú szárak, két karos kiemelhető felső résszel, gilosált és vésett díszítéssel, üres, monogrampajzzsal, kis sérüléssel, egyik szárban megerősítő