271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1213. Gyertyatartó

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Alajos mesterjegy, kétágú art deco forma, nyolcszögletes talpon, 300 g, 15,5*24,3*12 cm