271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1205. Asztalközép

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kochn Andor mesterjegy, kalapált test, sugarasan széthajló díszítéssel, 800 g, 33*24,5*15 cm