271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1209. Fűszertartó

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, töredékes mesterjegy, kerek talpon kecses szár, belül aranyozott harangvirág kehely formájú tálka, hólyagolt, domborított virágfejekkel díszítve, 86 g, 8*10 cm