271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Parfés készlet, (12 személyes)

1201. Parfés készlet, (12 személyes)

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Heinrich Schütz és "L.J." mesterjegyek, vésett, aranyozott orientalizáló madárkás díszítéssel, össz.: 13 db, eredeti doboza sérült, eredeti doboza sérült, 200 g, h: 11,5- 20 cm