271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Poháralátét, 6 db

1220. Poháralátét, 6 db

Csehszlovák (?), 20. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "F.M." mesterjegy, levéldíszes, szalagos peremekkel, 388 g, d: 11,5 cm