1218. Likőrös pohár (6 db)
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kohut Vilmos mesterjegy, kerek talpakon gyöngysor díszes peremek, 240 g, m: 9,2 cm