1219. Kínálótál
Pest, 1872 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ifj. Fürlinger Ferenc mesterjegy, négy lábon álló ovális tálka, fűrészelt díszítéssel és babérfüzéres peremmel, 194 g, 18,3*14*6,2 cm