271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1136. Csésze és alj

Bécs, 19. sz. eleje, festett porcelán, bécsi rózsás motívummal, talpakon máz alatti kék jelzettel, fül alján apró sérüléssel, nem összetartozó, m: 5 cm, d: 13 cm