271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1131. Kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, opak eozinmázas fehér cserép, savmaratott virágos dekorral, jelzett a talpán: domború körpecsét, 8719-es formaszám, restaurált, kis sérüléssel, m: 16 cm, d: 19,5 cm