271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér, 6 db

1040. Tányér, 6 db

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst"KG" mesterjegy, öntött nyolcszögletes formák, plasztikus, levéldíszes peremekkel,, 1804 g., d: 21,3 cm