271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó pár

1121. Kaspó pár

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett porcelánfajansz, áttört peremkoszorúkkal és őszirózsás dekorral, talpakon máz alatti kék TJM családi jelzettel, 4861-es formaszámmal, egyik kaspó sérült, másikon kis tüzirepedés, 26*32 cm