271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szalvéta gyűrű, 2 db

1140. Szalvéta gyűrű, 2 db

magyar, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán "J" és "S" monogramokkal, d: 6 cm