271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Forrásnál

1125. Forrásnál

Rosenthal, Ernst Wenck terve, 20. sz. első fele, fehér mázas porcelán, jelezve a talpon: Ernst Wenck, jelezve az alján: zöld gyári bélyegző és 752-O fazonszám, jelezve a talpon: Ernst Wenck, m: 15 cm