271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles kínáló

1084. Fedeles kínáló

Ligeti Miklós keramikus, jelzett az alján, mázas kerámia, "Boldog új évet" felirattal, kis sérülésekkel, m: 8,5 cm, d: 15,5 cm