271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1138. Csésze és alj

Schlaggenwald, 1831, festett, aranyozott porcelán, jelzett a csésze alján: masszába nyomott "S" betűjel és "31"-es évszám, csésze m: 6 cm, alj d: 15 cm