271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkancsó

1132. Díszkancsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett fehér cserép, plasztikus díszítésekkel, jelezve az alján: TJM családi és öttemplom jellel, "Zsolnay Pécs" felirattal, formaszám: 861 fül restaurált,, m: 25 cm