271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkancsó

1129. Díszkancsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, rózsaszín mázas fehér cserép, jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jelzet formaszám: 2227, kis restaurálással, m: 22 cm