271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Hölgy kalitkával - Tapintás (Az öt érzék figuracsoportból)

1134. Hölgy kalitkával - Tapintás (Az öt érzék figuracsoportból)

Meissen, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Johann Carl Schoenheit (1730-1805) 1772 körüli modellje után,, jelzett az alján: kék kardos jel és masszába nyomott "E4" modellszám "156" szám, 51-es festőszám, apró restaurálással, m: 15 cm