271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Névjegytartó

1089. Névjegytartó

magyar, 20. sz. első fele, faragott alabástrom, nikkelezett fém síugró figurával "Szerelő II. 1939" felirattal, sérült, m: 17 cm