271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1039. Tálca

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, téglalap forma, plasztikus, virágfejekkel díszített öntött peremmel, 1100 g., 48,5*24,5 cm