271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze

1137. Csésze

Herend, 19. sz. vége, Fischer Dezső, Tata, festett, aranyozott porcelán, Ámor alakjával, jelzett az alján: máz alatti koronás címer és "T" betűjel, "F. D." ligatúrás monogram, mázhibás, aranyozása kopott, m: 8,5 cm