271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1036. Gyertyatartó

Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst,"PD" mesterjegy, felső részben 1872utáni bécsi monarchiás fémjel és "JL"mesterjegy, neobarokk, kétkaros,három gyertyacsészés forma,bordás talpon vésett, koronás, "GS" monogrammal, szár kitöltött, bruttó: 983 g., 46*31*14