271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tintatartó

1124. Tintatartó

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett fehér cserép, jelezve az alján: öttornyos templom, TJM családi jel és "Zsolnay Pécs" jelzet, formaszám: 448, restaurált, 27,5*16 cm