243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré, 1842

111. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hölgyportré, 1842

olaj, vászon

91*72 cm

j.h.o.: Barabás M. pinxit 842 Pesten