194. Újházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)
Szobabelső, 1854 VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
38*55 cm
j.b.l.: Újházy F. 1854; ho.: Újházy Ferenc kiállítási címke töredék
egykorú keretben