243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Esős nap, 1874

175. Wimmer, Conrad (München,1844 - München,1905)

Esős nap, 1874

olaj, vászon

22*44 cm

j.j.l.: Conrad Wimmer München 74