243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pihenő pásztorok

94. Potter, Paulus (Enkhuizen, 1625 - Amszterdam, 1654) követője, 17. sz. vége

Pihenő pásztorok

olaj, vászon

43*30,5 cm