Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Cica portré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

156. Magyar festő, 20. sz. eleje

Cica portré

olaj, vászon kartonra ragasztva

34*25,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan

Vételi megbízás (PDF)