Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tájkép

344. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Tájkép

olaj, vászon

55,5*66,5 cm

j.j.l.: Gombos Lilly, keret nélkül