Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tabáni részlet, 1928 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

323. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)

Tabáni részlet, 1928 körül

olaj, vászon

60,5*50 cm

j.b.l.: Hranitzky, Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1930. március 16–április 13. (kat. 34. Tabán), keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)