Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kalapos hölgy a tengerparton, 1931

235. Pirk János (Galánta, 1903 - Szentendre, 1989)

Kalapos hölgy a tengerparton, 1931

olaj, vászon

50*40 cm

j.b.l.: Pirk János 931