Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Faun és nimfa

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

234. G. R. monogrammal, Franz von Stuck után, 1900 körül

Faun és nimfa

olaj, vászon

113*113 cm

j.j.l.: G. R. Kopie nach F. Stuck

Vételi megbízás (PDF)