Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kertrészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

130. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kertrészlet

olaj, falemez

20*15 cm

Vételi megbízás (PDF)