Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Zebegényi patak partja”, 1940 körül

131. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

”Zebegényi patak partja”, 1940 körül

olaj, vászon

49,5*59,5 cm

j.ho: Marosán, Feltehetően kiállítva: A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12., 1943. március 28. - április 9. (kat. 8/b. Zebegényi patak partja, olajf. 800.-)