131. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)
”Zebegényi patak partja”, 1940 körül
olaj, vászon
49,5*59,5 cm
j.ho: Marosán, Feltehetően kiállítva: A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12., 1943. március 28. - április 9. (kat. 8/b. Zebegényi patak partja, olajf. 800.-)