Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tópart

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

132. Hénel Gusztáv (Bustyaháza, 1887 - Pápa, 1966)

Tópart

olaj, vászon

45,5*52,5 cm

j.j.l.: Hénel Gusztáv

Vételi megbízás (PDF)