Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Lóháton, 1957

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

303. Murai jelzéssel

Lóháton, 1957

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Murai 57

Vételi megbízás (PDF)