Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Mediterrán kikötőrészlet

337. Magyar festő, 20. sz. közepe

Mediterrán kikötőrészlet

akvarell, papír

500*640 mm

j.j.l.: olvashatatlan