Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet rézkannával, 1928

254. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Csendélet rézkannával, 1928

olaj, vászon

30*40 cm

j.j.l.: Zsótér Paris 928, sérült