Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kalaposnál

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

175. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kalaposnál

olaj, karton

72*49 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)