Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet gyümölcsökkel

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

256. Gódor Kálmán (Hatvan, 1911 - Hatvan, 1991)

Csendélet gyümölcsökkel

olaj, vászon

54*75 cm

j.b.l.: Gódor K.

Vételi megbízás (PDF)