Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Orgonás csendélet

193. Bokor K. jelzéssel, 20. sz. közepe

Orgonás csendélet

olaj, vászon

74*99,5 cm

j.j.l.: Bokor K., keret nélkül