Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágzó fa

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

24. Magyar festő, 20. sz. első fele

Virágzó fa

olaj, vászon

100*85 cm

Vételi megbízás (PDF)