Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Sappho utolsó óráiban”, 1894

68. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)

”Sappho utolsó óráiban”, 1894

olaj, vászon

80*120 cm

j.j.l.: Than M. 1894 és Than M., Kiállítva: A Nemzeti Szalon Állandó Műkiállítása, I. Sorozat, Budapest, 1894. október (kat. 107. Sappho utolsó óráiban, olajf. magántulajdon), Magyar mesterek negyedik csoportkiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1917, (kat. 44. Sap